Tekst o nas

Psie Kupy prezentują Państwu najpopularniejsze na rynku i sprawdzone od lat torebki na psie odchody znane jako zestaw higieniczny dla zwierząt Animals®. Proste i tanie narzędzie do sprzątania psich kup składa się z torebki ze specjalnego papieru i kartonowej łopatki. Zestawy wykonane są z materiałów ekologicznych. Od 1996 roku jesteśmy producentem i dystrybutorem zestawów własnego pomysłu chronionego patentem RP. Jako uzupełnienie naszej oferty proponujemy kasety do wydawania pojedynczych zestawów higienicznych oraz kosze uniwersalne i kosze specjalnie przeznaczone na psie kupy. Opcjonalnie kosze mogą być wyposażone w zasobniki przeznaczone do załadowania zestawów higienicznych animals®. Najczęściej wybierane produkty oferty to torebki to torebki na psie odchody Animals®, biodegradowalne woreczki na psie odchody, wielokolorowe kosze SABA, wielokolorowe kosze Saba, tradycyjne kosze Kora, przyjazne dla dzieci kosze Łatek, zgrabne kosze Pluto, prestiżowe kosze Hugo, praktyczne kosze Nero, funkcjonalne kosze Ringo, estetyczne kosze Atos, prestiżowe kosze Morus, stylowe kosze AZA, dystrybutory Kasety na torebki Animals, dystrybutory zestawów naścienne Tino, dystrybutory zestawów na słupku Tobi, dystrybutory woreczków naściennych Apis, dystrybutory woreczków na słupku Amik, dystrybutory woreczków wolnostojących Ares, dystrybutory zestawów naściennych Ares, psie stacje Mikado, psie stacje Tytus, psie stacje Dora, psie stacje Ares.

ODWIEDŹ NASZ SKLEP INTERNETOWY – KOSZE NA PSIE KUPY, KOSZE ULICZNE I INNE MEBLE MIEJSKIE
Wejście do sklepu

Naszymi odbiorcami są zarówno Urzędy Miast i Gmin, spółdzielnie i wspólnoty mieszkaniowe, a także sklepy z akcesoriami dla zwierząt oraz klienci indywidualni. Na Państwa życzenie chętnie przyślemy materiały informacyjne wraz z aktualną ofertę cenową – w wersji elektronicznej lub faksem. Nasz przykładowy cennik skierowany zarówno do klientów detalicznych jak jak i do hurtowni, samorządów lub szkół zawiera wszystkie zestawy torebek animals, woreczków biodegradowalnych, koszy na psie odchody, dystrybutorów na woreczki i torebki do zbierania psich kup i innych nieczystości.

Zapraszamy na naszą stronę internetową eko-asklepios.pl, na której prezentujemy ofertę koszy, pojemników, kontenerów, ławek oraz innego sprzętu komunalnego i elementów małej architektury (kliknij aby przejść dalej).