Wasze opinie i pytania

Mam pytanie. A właściwie prośbę: jestem uczniem drugiej klasy gimnazjum i mam z koleżanką za zadanie zorganizować wystawę „Chrońmy nasze środowisko – to nasz dom”. Czy mogę liczyć na jakieś materiały reklamowe gratispieski-dwa np. kilka zestawów „animalsów” i jakieś plakaty? Proszę o pilną odpowiedź.
(Mateusz K.)

 

Czy może mi ktoś powiedzieć czy mogę taką torebkę z psimi odchodami wrzucić do zwykłego kosza na śmieci? Podobno tak nie wolno. A na moim osiedlu ( i w całej okolicy) nie spotkałam żadnego takiego kosza . To co z takim fantem wtedy zrobić?
(„KiKa”)

Moim zdaniem rozwiązanie nasuwa się samo. Na pewno lepszym miejscem dla takich odchodów jest kosz niż np. chodnik. Zresztą prędzej czy później te porzucone kupy są sprzątane przez dozorców i wraz z innymi śmieciami trafiają do koszy ogólnych. W miastach gdzie szczególnie się czepiają „psiarzy” nikt z takim workiem nie lata w poszukiwaniu „jedynie słusznego kosza”.
(„Bidon”)

 

Ten zestaw nawet mi się podoba. Najbardziej chyba dowcipny rysunek kota i psa gotowych do zrobienia porządków. Ostatnio widziałam w moim sklepie taki „patent” – gołe woreczki foliowe jako narzędzia do sprzątania po psach. Na myśl, że powinnam taki worek nałożyć na rękę, potem starannie zebrać kupę w garść, potem przeciągnąć na lewą stronę itd.. robi mi się oględnie mówiąc lekko nieswojo więc raczej nie skorzystam… Jak już będę musiała to kiedyś robić to może wybiorę „animalsa”. A może do tego czasu wymyślą spray co sprawę załatwi „bezkontaktowo”? Pomyślcie o tym!
(Viola)

 

Przeczytałam artykuł niewidzialne zagrożenia i mocno mnie nastraszyliście. Jeżeli to jest takie niebezpieczne to dlaczego lekarze nie szczególnie nie uczulają na to młodych mam?
Odwiedźcie takie place zabaw około południa. Nie raz na tym samym placu są przyprowadzane przez matkę i dziecko i pies. Taki mały, taki łagodny, i żadnemu dziecku nie zrobi krzywdy bo wychowuje się z dziećmi. Na moją uwagę, że to jednak plac zabaw a nie psi wybieg inne matki (sic?) stanęły w obronie pozostania pieska. Ręce opadają…
Z przekąsem dodam, że ostatnio tematem wiodącym wśród mam były skuteczne sposoby zwalczania biegunek u ich pociech. Pozdrawiam.
(Katarzyna M.)

 

Pytanie: – Zależy nam aby na torebkach było umieszczone hasło pod jakim organizujemy akcję w naszym mieście. Czy możemy zamówić torebki z naszym indywidualnym projektem nadruku?”
Odpowiedź: – Oczywiście że tak. Możemy wykonać nadruk według uzgodnionego wzoru. Również dotyczy to fównież plakatów promujących akcję. Takie zamówienie realizowaliśmy np. w ramach stołecznej akcji „Psie sprawy Warszawy”.

 

Wasze opinie prosimy kierować na poniższy adres internetowy.
[email protected]