Torebki na psie kupy Animals®

Papierowe torebki na psie odchody animals® i woreczki foliowe to najprostsze i najtańsze rozwiązania na posprzątanie po naszych psach. Gdy nasze pierwsze torebki pojawiły się na rynku wraz z hasłem promocyjnym „Pokaż klasę, posprzątaj po swoim pupilku” był rok 1996. Od tego czasu nieprzerwanie produkujemy torebki na psie odchody i z przyjemnością odnotowujemy akceptację animals® przez Klientów. Ich liczne i rosnące grono dowodzi zadowolenia z naszych papierowych, ekologicznych torebek. Trudno o lepszą rekomendację niż 20-letnia obecność animals® na rynku i stały wzrost popularności produktu.

Lata pionierskiej działalności na rynku polskim i nabyte później doświadczenia zaowocowały wysoką jakością oferowanych torebek i woreczków. Do ich produkcji przeznaczamy surowce najwyższej jakości a przyjęta ich wielkość i forma ma zapewnić wygodne i sprawne sprzątnięcie psich odchodów z chodników lub trawników. Nasze produkty zyskały uznanie wśród licznych i znaczących odbiorców, których nigdy nie zawiedliśmy jakością naszych produktów ani terminowością dostaw. Możemy się pochwalić liczną grupą stałych klientów a do naszych prestiżowych realizacji zaliczamy wygrane konkursy na dostawy produktów do corocznych stołecznych akcji „Psie sprawy Warszawy”, z których większość zaopatrywaliśmy w nasze papierowe torebki dla psów.

torebka-na-psie-odchody-animals

Torebki-na-psie-odchody-Animals-sprzatanie-po-psach-kosze-na-psie-odchody-stacje-na-psie-kupy-dystrybutory-woreczki-2

torebki animals 4 bez tła EGOS Pieskie sprawy Słupska Psie sprawy warszawy kupa wstydu

Jest to najpopularniejszy w Polsce zestaw do sprzątania po psach produkowany od 1996 roku, chroniony patentem RP. Wielokrotnie wybierany do realizacji corocznych akcji „Psie Sprawy Warszawy” oraz w wielu innych miastach. Zestaw został sprawdzony i zaakceptowany przez miliony użytkowników.

Jest to proste i estetyczne narzędzie do zbierania psich kupek. Sprzątanie po psach dzięki takiemu rozwiązaniu będzie zdecydowanie łatwiejszą czynnością niż dotychczas. Na dodatek jest w 100% biodegradowalny.

Zestaw Animals® zawiera:

  • papierową torebkę na psie odchody,
  • kartonową łopatkę do zebrania kupy.
  • proste i estetyczne narzędzie do zbierania psich odchodów,
  • zestaw złożony z torebki ze specjalnego papieru i kartonowej łopatki wykonany z materiałów biodegradowalnych (torebka na psie odchody i łopatka),
  • stosowany przez indywidualnych właścicieli psów oraz w dystrybutorach, podajnikach,
  • opakowanie podstawowe zawiera 10 lub 50 zestawów,
  • opakowanie zbiorcze (karton) zawiera 1000 zestawów.

Opakowanie MAX jako liczniejsze znajduje zastosowanie w zasobnikach przy koszach na psie odchody i dystrybutorach o większej pojemności zestawów.
Przy zamówieniach 20 000 i więcej zestawów możliwy jest nadruk graficzny według indywidualnego projektu.

Torebki na psie odchody animals asklepios dystrybutory torebki woreczki smieci1

Animals torebki na psie kupy